SQRDOT

O firmie

SQRDOT powstało z zamiłowania do unikalnych, pięknych i funkcjonalnych przedmiotów, z pasji jaką jest projektowanie i używanie tego, co wytworzymy. Nadajemy nową formę temu co może wydawać się oczywiste.

SQRDOT to elementy wyposażenia i wykończenia wnętrz: akcesoria oświetleniowe, lampy, meble, dekoracje oraz inne przedmioty użytkowe. Mając w zanadrzu własną wyobraźnię, numeryczną frezarkę CNC i doprawiając produkty ręcznym wykończeniem, wyczarowujemy dla Państwa piękne przedmioty.

SQRDOT to oryginalny koncept, prosta forma, wyszukany detal. Proste wzornictwo oraz dbałość o detal oddaje rzemieślniczy charakter naszej pracy.

SQRDOT wierzy, że ludzie otaczając się dobrze zaprojektowanymi, pięknymi rzeczami mogą czuć się lepiej i cieszyć się funkcjonalnością i estetyczną formą przedmiotów.

SQRDOT zaprasza na udane zakupy do sklepu internetowego oraz polubienia i śledzenia profili w serwisach Facebook, Instagram, Pinterest.

Zapraszamy do naszego świata designu.

O nas

SQRDOT to ludzie z pasją – działamy jak jeden organizm, ale każdy z nas to indywidualna jednostka, która ma pasje, zainteresowania, bagaż przeżyć i doświadczeń.

Inspiruje nas niemal wszystko, pilnie obserwujemy otaczający nas świat, szybko reagujemy na panujące trendy i wyczuwamy te, które dopiero mają nadejść.

Tworzymy rzeczy praktyczne, funkcjonalne i piękne. Dbamy o najwyższą jakość designu, materiałów i wykonania.

Stawiamy na polskie rzemiosło i rodzime komponenty.

Dbamy środowisko, zarówno w fazie produkcji jak i utylizacji a nasze produkty są bezpieczne dla otoczenia.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.